O nás

Vítejte v Charlie’s street

Vítáme Vás na stránkách Vaší oblíbené restaurace „Restaurant CHARLIE’S Street“, která je tu každý den pro Vás ať už k odpočinku po vyčerpávajícím nákupu, nebo k relaxaci a zábavě s přáteli, rodinou či setkání s Vašimi obchodními partnery.

Historie

Najdete nás v obchodním centru Olympia Brno a to už od roku 1999 (mapa), kdy poprvé původní Charlie’s Street přivítala první hosty. 

Restaurace Charlie’s Street zaujala své návštěvníky od samého počátku svou neformální atmosférou, příjemným prostředím a také nevšední nabídkou.

Olympia Centrum patří od svého prvopočátku mezi nejnavštěvovanější a nejoblíbenější obchodní centra v České republice a svou výjimečnou pozici si stále drží, jistě i proto, že nabízí svým návštěvníkům stále nové a zajímavé novinky a změny podle moderních světových trendů, ať životního stylu, nakupování, architektury nebo gastronomie. A stejným směrem jde i Vaše oblíbená restaurace Charlie’s Street. V červnu roku 2006 jsme pro vás upravili a zmodernizovali interiér, tak aby jste se stále cítili příjemně a Váš zážitek z návštěvy centra Olympie a restaurace Charlie’s Street byl ještě intenzivnější.

V říjnu 2010 jsme naše hosty přivítali v novém designu restaurace a věříme, že zdařilou rekonstrukcí Vám návštěvu ještě více zpříjemníme. (fotogalerie)

Kapacita

Počtem až 250 míst ve vnitřní části restaurace v letním období doplněnými o 130 míst na letní zahrádce se řadíme mezi největší restaurace v moravské metropoli.

Ale i když bude Vaše oblíbená restaurace téměř plná, věříme že služby, které Vám nabízíme budou vždy stoprocentní.

Dále je u nás prostor k pořádání rautů, tiskových konferencí , slavnostních obědů či večeří a my jsme připraveni vyjít Vám maximálně vstříc v sestavení slavnostního menu dle Vašich představ.

Nabídka a denní menu

Návštěvníkům připravujeme každý všední den denní menu, doplněné nabídkou zvýhodněných nápojů. Naší specialitou je ovšem stálá nabídka českých hotovek a jídel z grilu. I náš jídelní lístek doznává změn, stejně jako světová gastronomie, a proto je velmi často doplňován a inovován podle nejmodernějších gastronomických trendů.

V nabídce nápojového lístku pro Vás máme nachystaný široký výběr káv a dalších teplých nápojů, nealkoholických nápojů, míchaných koktailů s alkoholem i bez alkoholu, piv, vín a mnoha dalších.

Zábava

Pro naše hosty, kteří chtějí využít internet k práci, nebo pro zábavu je připraveno bezplatné připojení WI-FI, které mohou bez omezení využívat.

Našim přáním tedy stále zůstává, aby jste se u nás cítili dobře a Vy víte, že se budeme snažit, aby jste se k nám i do Olympie rádi vraceli.

Dnes otevřeno:
10.00 - 22.00 | další dny

Rezervujte si místo:
(+ 420) 774101732

Kde nás najdete:
U Dálnice 777, 664 42 Modřice | mapa

Letní terasa

Kuřácká i nekuřácká

Klimatizováno

Wifi zdarma

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotky

Partneři